KONST / Litografier / Litografi 11698287
nr 1169 8287
Therese Sennerholt
(f. 1967), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 21/30, motivet: 45x38
Therese Sennerholt, svensk formgivare född 1967.
Utrop:
400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:04:55